logo_ebro_xylem
LOGITRON s.r.o.
Dovoz a prodej profesionální
měřící a regulační elektroniky

ebro Electronic je specialista na elektronické měření teploty, záznam a sledování teploty v potravinářství, farmacii, zdravotnictví a dalších oblastech. Ebro Electronic sídlí v Bavorsku. Ve výrobě přístrojů pro měření a záznam fyzikálních veličin má již 40-ti letou tradici.
ebro Electronic je dnes organizační jednotkou společnosti:
WTW Wissenschaftlich-Technische Werkstätten GmbH.

celosvětové jedničky ve výrobě digitálních měřících systémů pro analýzu vody: rozpuštěného kyslíku, vodivosti, pH, ORP, ISE, multi-parametrů, BOD / respirace, fotometrie, zákalu / nerozpuštěných látek, živin, úroveň kalů a podobně.

Produkty a nabízené služby společnosti WTE GmbH jsou na stránkách:
www.wtw.de
Xylem (NYSE: XYL) je předním poskytovatelem globální technologie vodního hospodářství v oblasti dopravy, čištění, testování a efektivního využívání vody ve veřejných, bytových a nebytových budovách, průmyslových a zemědělských stavbách. Společnost podniká ve více než 150 zemích prostřednictvím řady vedoucích značek. Xylem sídlí v New Yorku, má ročním obrat (2012) ve výši 3,8 miliardy dolarů a 12.900 zaměstnanců po celém světě.
Společnost Logitron byla založena v roce 1991 a je ze 100% vlastněna českými fyzickými osobami. Po celou dobu svého úspěšného působení na českém a slovenském trhu dováží a prodává měřicí a regulační techniku. V současné době patří mezi největší specializované dodavatele regulační techniky pro chlazení, topení, klimatizaci a průmyslovou automatizaci s celkovým obratem větším než 250 mil.Kč. Společnost Logitron má kvalifikovaný tým zaměstnanců, pro něž je kvalitní technická podpora zákazníků samozřejmostí.

Společnost Logitron zajišťuje a nabízí:

  • Přímý prodej v Praze, zásilkový prodej po celé ČR
  • Množstevní slevy již při odběru 5ks
  • Individuální obchodní podmínky pro velkoodběratele
  • Kvalifikovanou odbornou technickou podporu
  • Spolehlivé dodávky, záruční i pozáruční servis

Logitron dodává měřicí přístroje, regulátory, termostaty a monitorovací systémy značek:

Dixell , EbroAscon Tecnologic , PIXSYS , EurosterCarel a dalších.